+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>Вести

Вести

Окружниот Luwan 117 блок станбени

време: 2019-09-08 Преземања: 86

Окружниот Luwan 117 блок се наоѓа во Luwan округ Fuxing Исток Road, Жинан крстосница, на вкупно пет 8 до 23 слоеви на станбени објекти, изградба површина од 46,800 квадратни метри