+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>Вести

Вести

Морето мост на исток Кина (учество)

време: 2018-08-13 Преземања: 118

Граѓанските дел е изграден од Шангај Градежништво и градежни Група копродукции, Ltd. На главниот мост вклучува темелна партија, триаголник област, главен распон мост и главниот мост палубата. Површинско прикачени тротоари, разгледување патеки, анти-судир ѕидови, со изолација.

Претходно : Ситигруп зграда

Следна : Wuxi Shimao еден