+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>Вести

Вести

Wuxi Shimao еден

време: 2018-06-19 Преземања: 110

Wuxi Б Блок Shimao 1 се наоѓа во Wuxi Сити, западно од Beixinhe, изградба површина од 9403.77 square meters, од кои на трговскиот центар на 2093.32 square meters, стквадратни метриповршина на 6541.86 square meters, вкупната висина на зградата 37.9 метри.