+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535112585255.jpg

120M2 Префаб одморалиште Дом Дом со двоен кат

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина: 11100*7660mm

Рамка: Авијација рамка за алуминиум

Ид и кров: Повеќеслоен термоизолациски композитен wallиден картон+двослојно ламинирано надворешно оборено огледало со темпер

Врата и прозорецот: Калено стакло завеса wallид

Објект: Тоалет, соба за туширање, мијалник, светла

соба: 2 спални, 2 бањи, 2 дневни соби, 1 кујна

Се вчитува: 1 сет / 40Штаб

Датум на испорака: 15 дена