+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535360302924.jpg

196Вила куќа Хала со двокреветни хотели во Префаб

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина: 11100*7660mm

Рамка:  Авијација рамка за алуминиум

Ид и кров: Повеќеслоен термоизолациски композитен wallиден картон+двослојно ламинирано надворешно оборено огледало со темпер

Врата и прозорецот: Калено стакло завеса wallид

Објект: Тоалет, соба за туширање, мијалник, светла

соба: 2 спални, 2 бањи, 2 дневни соби, 1 кујна

Се вчитува: 1 сет / 40Штаб

Датум на испорака: 15 дена