+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575533989462575.jpg

20Дома куќа со контејнери за брз пакет

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина: 3000*6000*2800mm*2сетови

Рамка: Галванизиран челик

Ид: 50мм сендвич панел од волна

Покрив: Брановиден челичен лим / фиберглас

Тротоарите: Плоча за цементни влакна / ПВЦ / MGO одбор

Инсталирај: 4 работници 3 часа

Тежина: 1.3 t

Се вчитува: 8 комплети / 1 *20GP

Датум на испорака: 10 дена