+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575534071142374.jpg

20Канцеларија за контејнери со рамни рамки

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина: 2400*5900*2800mm  

Рамка: Галванизиран челик

Ид: 50мм сендвич панел од волна

Покрив: Брановиден челичен лим / рок волна

Тротоарите: Плоча за цементни влакна / ПВЦ

Инсталирај: 4 работници 2 часа

Тежина: 2.1 t

Се вчитува: 8 комплети / 1 *40Штаб

Датум на испорака: 15 дена