+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575534135281607.jpg

20Ft. Преклопување контејнер куќа

Контактирајте не

  • Производ Вовед

Отворен големина:  2450*5800*2500mm

Затворено големина:  2450*5800*480mm  

Рамка: Галванизиран челик

Ид: 50мм сендвич панел од волна

Покрив: Брановиден челичен лим / фиберглас

Тротоарите: MGO одбор

Инсталирај: 2 работници 10 мин

Тежина: 1.3 t 

Се вчитува: 10 сетови / 40Штаб

Датум на испорака: 15 дена