+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575534346724984.jpg

37М2 Комплетно собрание Префаб Дома одморалиште

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина:  8600*4300*2900mm  

Рамка:  Авијација рамка за алуминиум

Ид и кров: Повеќеслоен термоизолациски композитен wallиден картон+двослојно ламинирано надворешно оборено огледало со темпер

Врата и прозорецот: Калено стакло завеса wallид

Објект: Тоалет, соба за туширање, мијалник, светла, гардероба

соба: 1 спална соба, 1 бања, 1 Дневна соба

Се вчитува: 1 сет / 20GP

Датум на испорака: 15 дена