+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603851897403573.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852418330389.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852413173618.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852412207087.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852412330574.jpg

Модуларна училница Училишна зграда Монтажна куќа

Контактирајте не

  • Производ Вовед

СПЕЦИФИКАЦИЈА

големина: прилагодено 

Рамка: Галванизиран челик 

Ид: 50mm камена волна сендвич панел

Покрив: Брановиден челик лист / фиберглас / карпа волна

кат: Влакна цемент одбор / ПВЦ 

Врата: Челична врата 

прозорец: Алуминиумски двојно застаклен прозорец

Снабдување со електрична енергија, вклучени водовод и LED светла

HTB1iCtpVYvpK1RjSZFq763XUVXaK

Контактирајте не