+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>Панел сендвич и челичен лим

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837816383.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837162581.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837674867.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839257560.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839103800.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839532281.jpg

Брановиден челичен лим

Контактирајте не

  • Производ Вовед

Производство име: Брановиден челичен лим

стандард: AISI, АСТМ, БС, DIN, МК, ЈИС, КАКО ЕТЦЕ

Одделение: SGCC,DX51D, CS A, CS Б

Необработен матерјал: ГИ,ГЛ, PPGL или PPGI

дебелина: 0.12 - 0.80mm

ширина: 49050 1050мм

слој: Z30-Z140 АЗ20-АЗ160

MOQ: 20 тони

пакет: Стандарден морски вреден пакетКонтактирајте не