+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>Панел сендвич и челичен лим


  • Производ Вовед

Производство име: СТВ сендвич панел

Материјал за челичен лим: ГИ,ГЛ, PPGL или PPGI

Челичен лим дебелина: 0.12 - 0.80mm

Јадрото: полиуретан

Основна дебелина: 50mm,75mm,100mm,150mm,200mm

Основна густина: 35-45кг / м3

ширина: 950/1150mm

боја:RAL боја

MOQ: 800m

пакет: Стандарден морски вреден пакет


Контактирајте не