+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>Панел сендвич и челичен лим

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696741881950.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696739522968.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696737107875.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696740408686.jpg

Сендвич панел на волна

Контактирајте не

  • Производ Вовед

Производство име: Сендвич панел на волна

Материјал за челичен лим: ГИ,ГЛ, PPGL или PPGI

Челичен лим дебелина: 0.12 - 0.80mm

Јадрото: Карпеста волна

Основна дебелина: 50mm,75mm,100mm,150mm,200mm

Основна густина: 40-120кг / м3

ширина: 950/1150mm

боја: RAL боја

MOQ: 800m

пакет: Стандарден морски вреден пакет


Контактирајте не