+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Трговски центар

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563503923323422.png

Префабрикувани челична конструкција трговски центар

Контактирајте не

  • Производ Вовед

тип:Light frame 

материјал:Q345,Q235B 

главната рамка:топло валани и заварени челични 

Колона и површински третман зрак:2 слој анти-'рѓа обоен 100um 

рожници:Galvanized C,Z purlin 

Structure usage:до 50 години 

инсталација:With engineer instruction 

Време на испорака:60 days after receiving payment