+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Прикажи соба

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535547130575.jpg

328Изложба на изложбени салони М2 Зграда на продавница

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина:18000мм * 12000мм * 2 спрата

Рамка: Авијација рамка за алуминиум

Ид и кров: Повеќеслоен термоизолациски композитен wallиден картон+двослојно ламинирано надворешно оборено огледало со темпер

Врата и прозорецот: Калено стакло завеса wallид, безбедносна врата

Објект: Тоалети, мијалници, светла, клима уред, електрична енергија, водовод

Се вчитува: 1 сет / 3*40Штаб

Датум на испорака: 45 дена