+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>Челична калем

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698632930735.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698633170689.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698632714900.jpg

Подготвена челична калем Galvalume (PPGL)

Контактирајте не

  • Производ Вовед

Производство име: Пре- Насликани Галвалум Челична калем(PPGL)

стандард: AISI, АСТМ, БС, DIN, МК, ЈИС, КАКО ЕТЦЕ

дебелина: 0.12-2mm

ширина: 600-1500mm

Тежина на калем: 3-5 тони

Лична карта:  508 / 610ММ

Цинк слој: АZ30-150г / м2

MOQ: 20 тони

пакет: Стандарден морски вреден пакет


Контактирајте не