+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>Челична калем

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698832495839.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698833389665.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698833941265.jpg

Подготвена галванизирана челична калем (PPGI)

Контактирајте не

  • Производ Вовед

Производство име: Пре- Насликани Галванизиран челичен калем(PPGI)

стандард: AISI, АСТМ, БС, DIN, МК, ЈИС, КАКО ЕТЦЕ

дебелина: 0.12-2mm

ширина: 600-1500mm

Тежина на калем: 3-5 тони

Лична карта:  508 / 610ММ

Цинк слој: Z30-275г / м2

MOQ: 20 тони

пакет: Стандарден морски вреден пакет


Контактирајте не