+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>индустриски>Магацински

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504361505525.png

Голем распон ефективни prefab челична конструкција логистички магацин

Контактирајте не

  • Производ Вовед

материјал:S355J0 

главната рамка:топло валани и заварени челични 

Кровови и ѕид материјал:0.5mm За еден панел 

Колона и површински третман зрак:2 слој анти-'рѓа обоен 100um 

Боја на панел:Бело сива и жолта боја(кориснички боја) 

големина:198m * 90m * 8 милиони (прилагодено големина) 

Сертификат:CE EN1090