+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>индустриски>Работилница

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504581616587.png

Прилагодено челична конструкција работилница

Контактирајте не

  • Производ Вовед

материјал:Q345,Q235B

главната рамка:топло валани и заварени челични

Кровови и ѕид материјал:50mm PU panel

Колона и површински третман зрак:2 слој анти-'рѓа обоен 100um

Форма за поврзување:Врска за Болт

Боја на панел:Сребрена(кориснички боја)

големина:68m*32m*10m (прилагодено големина)

инсталација:With engineer instruction