+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>индустриски>Работилница

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504665304359.png

Индустриска prefab структурни челик работилница опремена со кран

Контактирајте не

  • Производ Вовед

материјал:Q345B,Q235 

главната рамка:топло валани и заварени челични 

Кровови и ѕид материјал:0.5mm За еден панел 

Колона и површински третман зрак:2 слој анти-'рѓа обоен 100um 

Форма за поврзување:Врска за Болт 

Боја на панел:Морнарица-сина(кориснички боја) 

големина:150м * 30м * 12м (прилагодено големина) 

Друго:Со светларник,вентилатор и кран на кран