+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Rreth nesh>Kompania Hyrje

v

Nantong GaoYa Steel Struktura CO., Ltd. është themeluar në vitin 1996, me qëllim të sigurimit të qëndrueshëm, zgjidhje ekonomike ndërtimi,dhe duke u përqëndruar në arritjen e kënaqësisë së klientëve.

Ratedshtë vlerësuar vazhdimisht si ndërmarrje kredie bankare AAA dhe është gjithashtu anëtare e Mbikëqyrjes së Ndërtimit Inxhinierik të Kinës & Shoqata e Menaxhimit. Hatfarë është më shumë,Gaoya ka marrë EN1090 (Standard evropian) Certifikata e prodhimit të strukturës së çelikut, ISO 9001:2008 Certifikata e sistemit të cilësisë,si dhe ISO 14000 Certifikata e sistemit të mjedisit.

Tani Gaoya është një prodhues profesional i specializuar në projektim,Punimi dhe montimi llojet e ndërtesave,anije,urë,strukturat e çelikut të kullës së transmetimit elektrik,dhe është gjithashtu e angazhuar në shitjen dhe instalimin e skelës së çelikut,kornizë teli,dyert,dritaret,pjesët e harduerit, mjete, Pajisje elektrike,materialet e dekorimit,fletë çeliku etj,të cilat e bëjnë atë të bëhet një ndërmarrje gjithëpërfshirëse moderne. Për shkak të konceptit të ri të marketingut,cilësi të lartë të produktit dhe shërbim të sinqertë, Gaoya fiton shumë lavdërime nga klientët.

Në vitet e fundit,Gaoya ka ndërmarrë një numër projektesh nga jashtë dhe vendas,tani Është e produkteve janë eksportuar në Australi,Meksikë,Shqipëri,Kili,Izrael,Arabia Saudite,Angolë,Xhamaika,Algjeri,Djibouti,Vietnam,Pakistan,filipine,Nepal dhe shumë vende të tjera.

Që nga themelimi,Gaoya adhering to the "quality to create value, mirëbesim për të hedhur themelet,zell për të fituar sukses, risi për të kërkuar zhvillim" filozofia e biznesit, adhere to the "social development as its mission,centennial enterprise people-oriented"purpose,me modelin e klasit të parë, teknologji e sofistikuar prodhuese, ekip profesional, sistem i rreptë i cilësisë për ta bërë Gaoya më të madhe dhe më të fortë.

Presidenti i Gaoya,Z. Bao Yajun së bashku me të gjithë punonjësit mirëpresin miq në të gjithë botën për të negociuar biznes bashkëpunimi me postë elektronike ,Telefon dhe vizitë.

a1