+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>hangar

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563505324260111.png

strukturë çeliku avion hangar

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

standard:GB 

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Roof and wall panel:White single corrugated steel plate 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

Door:Folding door 

Structure usage:deri në 50 vjet 

instalim:Me udhëzim inxhinier