+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Building High Rise

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563503327800796.png

Dizajni ekonomike muti-katëshe ndërtimin e zyrës strukturë çeliku

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:galvanizuar 

Forma Connection:Bolt connection 

kat:katër kate (madhësia e përshtatur) 

klasën sizmike:nëntë 

instalim:Me udhëzim inxhinier 

certifikatat:ISO9001:2008,CE