+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

 • Luwan District 117 bllok banimi

  Ura Projekti Lupu është e vendosur në anën e jashtme të Pudong Puxi Anchor Pier, me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 12,000 metra katrorë dhe një lartësi totale prej 61.54 metra. Kjo është pika kryesore e mendimit të ndonjë gjë interesante Lupu urë dhe ndonjë gjë ashensor dhe platformë ndonjë gjë. Projekti w

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Wuxi Shimao njëra

  Wuxi Shimao B bllok 1 është e vendosur në Wuxi City, perëndim të Beixinhe, sipërfaqe ndërtimi prej 9403.77 square meters, nga të cilat zona tregtare e 2093.32 square meters, zonës së banimit e 6541.86 smetra katrorë lartësia totale ndërtimi i 37.9 metra.

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Deti Ura e Kinës Lindore (pjesëmarrje)

  Pjesa civil është ndërtuar nga Shanghai Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Grupi ndërtim Co, Ltd. Ura kryesor përfshin pjesën e themelit, zona trekëndësh, kryesore urë hapësirë ​​hark dhe kuvertë kryesore urë. Sipërfaqe bashkangjitur trotuaret, shtigje ndonjë gjë, Muret anti-përplasje, me izolim.

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Citigroup Building

  Kulla Citigroup është e vendosur në Pudong Lujiazui Financave dhe Zona e Tregtisë. Ajo është ngjitur në Jin Mao Tower dhe Oriental Pearl Tower. Zonën e ndërtimit është 118,920 metra katrorë. Ndërtesa kryesore është 40 Historitë e lartë dhe lartësia e ndërtimit është 181 metra.  The project has won the Shanghai "Magnolia" awa

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Deti Ura e Kinës Lindore (pjesëmarrje)

  East Deti Ura është e vendosur në Nanhui County, Shanghai Luchaogang Town Ferry Terminal about 4 km east of Nanhui Tsui, across the Hangzhou Bay Shengsi County, Provinca Zhejiang direkt në Yangshan ishullin e vogël, për 32.7 km. Projekti ka filluar në dhjetor 2002, përfunduar në gusht Bridge 2005.East Detit është e vendosur nëShanghai Luchaogang Town Ferry Terminal në lidhje mey Tkm në lindje të Nanhui Tsuit në të gjithë gjirin Hangzhou Shengsi Countyy Shengsi County, Provinca Zhejiang direkt në Yangshan vogël 

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Luwan District 117 bllok banimi

  Luwan District 117 bllok është e vendosur në Luwan Qarkut Fuxing Road East, Jinan kryqëzim, një total prej pese 8 në 23 shtresa e ndërtesave të banimit, sipërfaqe ndërtimi prej 46,800 metra katrorë

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Building Global Finance

  Kulla Citigroup është e vendosur në Pudong Lujiazui Financave dhe Zona e Tregtisë. Ajo është ngjitur në Jin Mao Tower dhe Oriental Pearl Tower. Zonën e ndërtimit është 118,920 metra katrorë. Ndërtesa kryesore është 40 Historitë e lartë dhe lartësia e ndërtimit është 181 metra.  The project has won the Shanghai "Magnolia" awa

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Building Global Finance

  Shanghai qendër botërore financiare është e vendosur në Pudong Lujiazui Financave dhe Zona e Tregtisë, north of Century Avenue, west of Jinmao Tower. Shanghai World Financial Center, 101-storey, building height of 492 meters, construction area of 377,300 katrore meters.Shanghai qendër botërore financiare është e vendosur në Pudong Lujiazui Financavnë veri të shekullit Avenue nperëndim të kullës JinmaoueShanghai qendër botërore financiarei Worlkatncndërtimi lartësia eorey,metrainsipërfaqe ndërtimi prejrs, construction area of 377,300 katror 

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Lupu Bridge Project kryeurë

  Pjesa civil është ndërtuar nga Shanghai Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Grupi ndërtim Co, Ltd. Ura kryesor përfshin pjesën e themelit, zona trekëndësh, kryesore urë hapësirë ​​hark dhe kuvertë kryesore urë. Sipërfaqe bashkangjitur trotuaret, shtigje ndonjë gjë, Muret anti-përplasje, me izolim.

  2016-11-18 Lexo më shumë
 • Yangpu Bridge

  Yangpu Bridge është një binjak kullë kabllo të dyfishtë avion prestressed rreze rreze përbërë kabllor-qëndruar urë, kulla kryesore 220 metra të lartë, supozohet kullë Puxi kryesore, Kulla Pudong kryesore, Puxi kryesor të ndërtimit qasje urë . The project has won the Shanghai "Magnolia" dhënie, Ministria e projektit Modeli ndërtim, the state "Luban Award."

  2016-04-20 Lexo më shumë