+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Lajme

20ft Shtëpi kontejnerësh të zgjerueshme në Zelandën e Re

kohë: 2020-10-22 Hits: 33Një kontejner i zgjerueshëm 20ft u dërgua në tetor 20, 2020 në Auckland, Zelanda e Re, do të përdoret si zyrë atje.


Kornizë çeliku: konstruksion çeliku i galvanizuar;

Panele muri dhe çati: 75paneli sanduiç EPS mm;

Windows: Dritare xhami rrëshqitëse alumini, 8 vendos;

derë: Dera prej xhami rrëshqitëse alumini, 1 i vendosur;

parket: Cement board+composite board;

dritë: 6 copa drita LED;i mëparshëm : Asnje

tjetër : Lupu Bridge Project kryeurë