+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Lajme

Lupu Bridge Project kryeurë

kohë: 2019-03-20 Hits: 111
Pjesa civil është ndërtuar nga Shanghai Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Grupi ndërtim Co, Ltd. Ura kryesor përfshin pjesën e themelit, zona trekëndësh, kryesore urë hapësirë ​​hark dhe kuvertë kryesore urë. Sipërfaqe bashkangjitur trotuaret, shtigje ndonjë gjë, Muret anti-përplasje, me izolim.
Ura Projekti Lupu është e vendosur në anën e jashtme të Pudong Puxi Anchor Pier, me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 12,000 metra katrorë dhe një lartësi totale prej 61.54 metra. Kjo është pika kryesore e mendimit të ndonjë gjë interesante Lupu urë dhe ndonjë gjë ashensor dhe platformë ndonjë gjë. Projekti fitoi nationalmimin Kombëtar Luban.


i mëparshëm : Asnje

tjetër : Building Global Finance