+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Lajme

Luwan District 117 bllok banimi

kohë: 2019-10-16 Hits: 111

Ura Projekti Lupu është e vendosur në anën e jashtme të Pudong Puxi Anchor Pier, me një sipërfaqe totale ndërtimi prej 12,000 metra katrorë dhe një lartësi totale prej 61.54 metra. Kjo është pika kryesore e mendimit të ndonjë gjë interesante Lupu urë dhe ndonjë gjë ashensor dhe platformë ndonjë gjë. Projekti fitoi nationalmimin Kombëtar Luban.

i mëparshëm : Wuxi Shimao njëra

tjetër : Yangpu Bridge