+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535360302924.jpg

196M2 Prefab Resort Home Shtëpi dyshe me dy kate

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

madhësi: 11100*7660mm

kornizë:  Korniza e aluminit të aviacionit

mur dhe çatinë: Bordi i murit të përbërë me izolim termik me shumë shtresa+pasqyrë me dy shtresa të laminuar në natyrë pasqyrë merkuri

Dera dhe dritarja: Muri i perdes xhami i perdes

Facility: tualet, Dhoma e dushit, lavaman, dritat

dhomë: 2 dhoma gjumi, 2 banjo, 2 dhoma ndenjeje, 1 kuzhinë

ngarkim: 1 i vendosur / 40HQ

Data e dorëzimit: 15 ditë