+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575534219856414.jpg

31Shtëpi Resort Shtëpi M2 Loft prefab

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

madhësi: 7100*3148mm  

kornizë: Korniza e aluminit të aviacionit

mur dhe çatinëBordi i murit të përbërë me izolim termik me shumë shtresa+pasqyrë me dy shtresa të laminuar në natyrë pasqyrë merkuri

Dera dhe dritarja: Muri i perdes xhami i perdes

Facility: tualet, Dhoma e dushit, lavaman, dritat, veshjet, shkallë

dhomë: 1 dhomë gjumi, 1 banjë, 1 dhomen e ndjenjes, 1 ballkon

ngarkim: 1 i vendosur / 20GP

Data e dorëzimit: 15 ditë