+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504856658398.png

Easy kuvendi dy katëshe shtëpi enë

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

Aplikacion:shtëpi,zyrë,dyqan 

Materiali kryesor:çelik 

Kulmi dhe paneli i murit:Pllaka e vetme çeliku e valëzuar 

madhësi:40Enë shtab 

Ngjyrë:gri(customized) 

derë:Derë elektrike kodrina 

dritare:Dritarja e aluminit 

certifikatat:CE,ISO9001