+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603851897403573.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852418330389.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852413173618.png
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852412207087.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1603852412330574.jpg

Ndërtesa shkollore në klasë modulare Shtëpia Prefab

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

SPECIFIKIM

madhësi: customized 

kornizë: çeliku e galvanizuar 

mur: 50mm Leshi prej guri paneli sanduiç

çati: Çelik i valëzuar fletë / tekstil me fije qelqi / shkëmb leshi

kat: Çimento me fibra dërrasë / PVC 

derë: Dera prej çeliku 

dritare: Dritare alumini me xham të dyfishtë

Elektricitet, hidraulik dhe dritat LED të përfshira

HTB1iCtpVYvpK1RjSZFq763XUVXaK

Na kontaktoni