+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598959533404.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598958940091.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598958273727.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598957338881.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598962329776.jpg

Zyra e Sigurimit të Dhomës së Mbrojtur të Kontejnerëve të Portabël

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

SPECIFIKIM

 madhësi: customized 

 kornizë: çeliku e galvanizuar 

 mur: 50mm Leshi prej guri paneli sanduiç

 çati: Çelik i valëzuar fletë / tekstil me fije qelqi / shkëmb leshi

 kat: Çimento me fibra dërrasë / PVC 

 derë: Dera prej çeliku 

 dritare: Dritare alumini me xham të dyfishtë

 Elektricitet, hidraulik dhe dritat LED të përfshira

HTB120ePaCf2gK0jSZFPq6xsopXax

Na kontaktoni