+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598434490037.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598438197278.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598433945179.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598435420491.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1605598433109600.jpg

Mblidhni Hotelin e Paketimit të Flat me Tri Kate

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

Cilat janë avantazhet e përdorimit të enës së paketimit të sheshtë për të ndërtuar hotelin

Kontejnerët e transportit përdoren për të transportuar në mënyrë të sigurt mallra dhe ngarkesa në të gjithë botën. Shtë një hapësirë ​​strukturore shumë e fortë dhe e qëndrueshme. Enë e paketimit të sheshtë është evoluar nga kontenieri i transportit.

Struktura kuboide e enës së paketimit të sheshtë i jep projektuesit një larmi zgjedhjesh në modelimin e hapësirës, dhe mund të ketë kombinime dhe ndryshime të shumta. prandaj, pamja e saj gjithmonë ka tërhequr shumë arkitektë për të eksploruar mundësi të reja dhe për të paraqitur vazhdimisht mundësi të reja inovative. Enë e paketimit të sheshtë është e lehtë për tu transportuar dhe mund të përshtatet me çdo ambient. Mund të kombinohet me sukses në lloje të ndryshme të hapësirës, siç janë Hotelet, hostele, vendbanimet, etj.

HTB1spwkXrj1gK0jSZFOq6A7GpXau

Dihet mirë se ena e paketimit të sheshtë Hotel ka sjellë ndihmë të madhe në jetën tonë. Mund të thuhet se më shumë risi është shtuar në industrinë e ndërtimit. Kontenieri i paketimit të sheshtë Hoteli është zhvilluar shumë mirë në industrinë e ndërtimit dhe është favorizuar nga njerëzit. Tani shumë hotele do të krijojnë hotelin e tyre unik të kontejnerëve me paketë të sheshtë. Pra, cilat avantazhe ka ky lloj hoteli me kontejnerë me pako të sheshtë për njerëzit që të ndjekin?

i parë, materiali është i qëndrueshëm dhe nuk është i lehtë për tu deformuar

Enë e paketimit të sheshtë të përdorur nga hoteli është bërë prej çeliku, e cila ka rezistencë më të fortë ndaj disa fatkeqësive natyrore dhe nuk do të deformohet. Projektuesi mund të projektojë një shtëpi unike sipas ideve të tij, të cilat mund të tërheqin turistë për të jetuar.

HTB19GggXp67gK0jSZPfq6yhhFXa6

i dytë, ka teknologji të rreptë prodhimi

Ndërtesa tradicionale mund të duket si fenomen i lëkundur pas një kohe të gjatë përdorimi, por shtëpia e bërë nga enë me pako të sheshtë ka teknologji të rreptë prodhimi, gjë që do ta bëjë këtë lloj shtëpie të luajtshme të duket performancë më e mirë e vulosjes, dhe nuk do të ketë rrjedhje uji në sezonin e shirave.

HTB16i3iXvb2gK0jSZK9q6yEgFXaY

i tretë, frekuenca e përdorimit është e lartë

Hoteli me kontejnerë me pako të sheshtë përdor çelikun si shasi, dhe pastaj nxjerr një larmi të kombinimeve të hapësirave sipas konceptit të dizajnit të secilit hotel, pa marrë parasysh se cila madhësi mund të personalizohet, mund të plotësojë nevojat e secilit përdorues, dhe krijimi i një strukture të përgjithshme të kontejnerëve të sheshtë të hotelit për përpunim do ta bëjë jetën e shërbimit më të gjatë.

E katërta, mbrojtjen ekonomike dhe mjedisore

Përdorimi i kontejnerëve të paketimit të sheshtë me cilësi të lartë jo vetëm që mund të shkurtojë të gjithë periudhën e ndërtimit por edhe të kursejë më shumë kosto. më në fund, nëse nuk e përdorni, gjithashtu mund të çmontoni dhe ricikloni, e cila ka një domethënie më të madhe për mbrojtjen e mjedisit që ne ndjekim.

Gaoya ka bazën e vet të prodhimit dhe një ekip profesional për ndërtimin. Ne jemi të angazhuar kryesisht në zhvillimin dhe ndërtimin e ndërtesave të reja të strukturës së çelikut dhe promovimin dhe zbatimin e materialeve të reja të ndërtimit. Ekipi i kompanisë miraton konceptet më të fundit të ndërtimit vendas dhe të huaj, në përputhje me strukturën kombëtare të strukturës së çelikut dhe standardet e ndërtimit dhe përdor materiale të reja muri për të krijuar shtëpitë më të fundit të ndërtimit për klientët, dhe të sigurojë zgjidhjet më të plota të teknologjisë dhe ndërtimit; committed to China's green environmental protection Housing construction, për të krijuar strehimin më të fundit dhe më të rehatshëm për kursimin e energjisë dhe miqësore me mjedisin.


Na kontaktoni