+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Paneli sanduiç dhe fletë çeliku

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837816383.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837162581.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694837674867.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839257560.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839103800.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594694839532281.jpg

Fletë çeliku të valëzuar

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

prodhim emër: Fletë çeliku të valëzuar

standard: AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, SI ETJ

Gradë: SGCC,DX51D, CS A, CS B

lëndë e parë: të miratuara nga qeveria,GL, PPGL ose PPGI

Trashësia: 0.12 - 0.80mm

gjerësi: 49050 1050 mm

shtresë: Z30-Z140 AZ20-AZ160

moq: 20 ton

paketë: Paketa standarde e vlefshme e detitNa kontaktoni