+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Paneli sanduiç dhe fletë çeliku

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594695892507209.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594695891694744.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594695888582629.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594695893399938.jpg

Paneli sanduiç EPS

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

prodhim emër: Paneli sanduiç EPS

Materiali i fletës së çelikut: të miratuara nga qeveria,GL, PPGL ose PPGI

Fletë çeliku Trashësia: 0.12 - 0.80mm

Bërthamë: Bordi EPS

Trashësia kryesore: 50mm,75mm,100mm,150mm,200mm

Dendësia kryesore: 8-20kg / m3

gjerësi: 950/1150mm

Ngjyrë:Ngjyra RAL

moq: 800m

paketë: Paketa standarde e vlefshme e detit


Na kontaktoni