+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Paneli sanduiç dhe fletë çeliku

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696741881950.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696739522968.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696737107875.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594696740408686.jpg

Paneli sanduiç i leshit të rrokut

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

prodhim emër: Paneli sanduiç i leshit të rrokut

Materiali i fletës së çelikut: të miratuara nga qeveria,GL, PPGL ose PPGI

Fletë çeliku Trashësia: 0.12 - 0.80mm

Bërthamë: Lesh shkembi

Trashësia kryesore: 50mm,75mm,100mm,150mm,200mm

Dendësia kryesore: 40-120kg / m3

gjerësi: 950/1150mm

Ngjyrë: Ngjyra RAL

moq: 800m

paketë: Paketa standarde e vlefshme e detit


Na kontaktoni