+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>show Room

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535610765732.jpg

585Ndërtimi i dyqanit të ekspozitës M2

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

Czona ndërtimore:585m2

Zona e mbuluar: 270m2

lartësi: 6.5m

kornizë:  Korniza e aluminit të aviacionit

mur dhe çatinë: Bordi i murit të përbërë me izolim termik me shumë shtresa+pasqyrë me dy shtresa të laminuar në natyrë pasqyrë merkuri

Dera dhe dritarja: Muri i perdes xhami i perdes, derë sigurie

Facility: Tualet, washbasins, dritat, kondicioner, elektricitet, pajisje hidraulike

ngarkim: 1 i vendosur / 3*40HQ

Data e dorëzimit: 45 ditë