+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Sport House

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504264963307.png

Prefabricated steel structure indoor badminton sport hall

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

Aplikacion:Shtëpia sportive e përdorur për badminton,basketboll 

Main material:Q235B,Q345 

Column and beam:Bojë e bardhë dhe blu anti-ndryshk 

Roof panel:50paneli sanduiç i leshit të mm 

madhësi:30m * 120m * 6 m(customized) 

dizajni:Vizatime CAD për arkitekturën,strukturë,prodhim,mbledhje

instalim:Me udhëzim inxhinier 

Koha e dërgimit:25 days after receiving payment