+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Spirale çeliku

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594776796318071.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594776797802945.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594776796988445.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594776798838359.jpg

Mbështjellje çeliku të mbështjellë me ftohje ose pllaka

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

prodhim emër: Spiralja / Pllaka çeliku e mbështjellë me të ftohtë

standard: AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, SI ETJ

Gradë:SPCC, SPCD SPCE,Q195, DC01, DC02, ST12

Trashësia: 0.12mm-4.00mm

gjerësi: 600-1500mm

ID e mbështjelljes: 508/610mm

Sipërfaqe: i përgjithshëm, i ndritshëm, fund i shurdhër dhe pasqyrë, vajosur ose jo të vajosur

moq: 20 ton

paketë: Paketa standarde e vlefshme e detit


Na kontaktoni