+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>Spirale çeliku

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698075160936.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698075164152.jpg
  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1594698075361667.jpg

Hot spirale çeliku të mbështjellë ose pllaka

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

prodhim emër: Hot spiral çeliku të mbështjellë / pjatë

standard: AISI, ASTM, BS, DIN, GB, JIS, SI ETJ

Gradë:Q195,Q215A / B,Q235A / B / C / D,Q275A / B / C / D,SS330, SS400, SM400A,S235JR,ASTM A36

Trashësia: 1.2mm-40mm

gjerësi: 600-2200mm

Sipërfaqe: i përgjithshëm, i ndritshëm, fund i shurdhër dhe pasqyrë, vajosur ose jo të vajosur

moq: 20 ton

paketë: Paketa standarde e vlefshme e detit


Na kontaktoni