+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>industrial>depo

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504361505525.png

hapësirë ​​e madhe me kosto efektive strukturë çeliku prefab depo logjistike

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

material:S355J0 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Kulmi dhe mur material:0.5mm panel të vetme 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

Ngjyra e panelit:gri të bardhë dhe ngjyrë të verdhë(ngjyra e përshtatur) 

madhësi:198m * 90m * 8 milion (madhësia e përshtatur) 

certifikatë:CE EN1090