+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>industrial>punishte

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504665304359.png

prefab workshop Industrial çeliku strukturore pajisur me vinç

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

material:Q345B,Q235 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Kulmi dhe mur material:0.5mm panel të vetme 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

Forma Connection:Bolt connection 

Ngjyra e panelit:Navy-blue(ngjyra e përshtatur) 

madhësi:150m * 30m * 12m (madhësia e përshtatur) 

Other:With skylight,ventilator dhe rreze vinçi