+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>земјоделска>крава шупата

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563501833565969.png

Брза монтажа prefab челична конструкција млечни крави барака

Контактирајте не

  • Производ Вовед

апликација:Poultry house,cow farm 

тип:Light frame 

Roof panel:0.5mm single steel corrugated plate 

Површински третман:Hot dip galvanized 

врска:M20,M16,M14 bolts 

големина:Customer’s requirement 

Време на испорака:20 дена 

Друго:Со светларник