+86-13906275172

Сите Категории
EN

дома>производи>цивилните>Префаб куќа

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1575535003368101.jpg

50Куќа за одморалиште Вир Префаб М2 Доградба

Контактирајте не

  • Производ Вовед

големина:  8700*4000*5600mm  

Рамка:  Авијација рамка за алуминиум

Ид и кров: Повеќеслоен термоизолациски композитен wallиден картон+двослојно ламинирано надворешно оборено огледало со темпер

Врата и прозорецот: Калено стакло завеса wallид

Објект: Тоалет, соба за туширање, мијалник, светла, гардероба, скалила

соба: 1 спална соба, 1 бања, 1 кујна, 1 Дневна соба, 1 балкон

Се вчитува: 1 сет / 20GP

Датум на испорака: 15 дена