+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>hangar

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563505157377221.png

kornizë të lehta të çelikut parafabrikuara struktura hangar

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

standard:GB 

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

Door:Electric rolling door 

Structure usage:deri në 50 vjet 

instalim:Me udhëzim inxhinier 

Koha e dërgimit:20 days after receiving payment