+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Building High Rise

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563503491676048.png

Commercial Godina e hotelit strukturë çeliku parafabrikuara

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

lloj:Light frame 

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

tra horizontal në kulm të çatisë:Galvanized C,Z purlin 

kat:Three floors (madhësia e përshtatur) 

klasën sizmike:nëntë 

instalim:Me udhëzim inxhinier 

Koha e dërgimit:45 days after receiving payment