+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Lajme

Lajme

Deti Ura e Kinës Lindore (pjesëmarrje)

kohë: 2018-08-13 Hits: 118

Pjesa civil është ndërtuar nga Shanghai Inxhinierisë së Ndërtimit dhe Grupi ndërtim Co, Ltd. Ura kryesor përfshin pjesën e themelit, zona trekëndësh, kryesore urë hapësirë ​​hark dhe kuvertë kryesore urë. Sipërfaqe bashkangjitur trotuaret, shtigje ndonjë gjë, Muret anti-përplasje, me izolim.

i mëparshëm : Citigroup Building

tjetër : Wuxi Shimao njëra