+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Shtëpia prefab

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563503662532293.png

katëshe të dyfishtë çeliku lehta villa struktura

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

Materiali kryesor:çelik 

Kolona dhe rrezja:çeliku e galvanizuar 

Paneli i murit:50mm panel sanduiç prej leshi të bardhë 

Paneli i çatisë:50mm panel sanduiç prej leshi të kuq 

Ndarje tavani dhe shtëpie:50mm panel sanduiç prej leshi të bardhë 

madhësi:customized 

Koha e dërgimit:30 ditë pas marrjes së pagesës 

certifikatat:CE,ISO9001