+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>Qender tregtare

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563503923323422.png

strukturë çeliku parafabrikuara qendër tregtare

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

lloj:Light frame 

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Kolonë dhe sipërfaqja rreze trajtim:2 Shtresa anti-ndryshket ngjyrosur 100um 

tra horizontal në kulm të çatisë:Galvanized C,Z purlin 

Structure usage:deri në 50 vjet 

instalim:Me udhëzim inxhinier 

Koha e dërgimit:60 days after receiving payment