+86-13906275172

Të gjitha kategoritë
EN

home>Produkte>civil>show Room

  • https://www.ntgaoya.com/upload/product/1563504018121269.png

kornizë çeliku Prefab makinën sallë ekspozite / dyqan 4S

Na kontaktoni

  • PRODUCT HYRJE

lloj:Light frame 

material:Q345, Q235B 

kornizë kryesore:çeliku nxehtë mbështjellë dhe ngjitur 

Roof and wall panel:0.5mm Corrugated steel plate 

tra horizontal në kulm të çatisë:Galvanized C,Z purlin 

Structure usage:deri në 50 vjet 

instalim:Me udhëzim inxhinier 

Koha e dërgimit:30 days after receiving payment